Już wkrótce kolejna edycja targów ENERGETAB w Bielsku-Białej

©

Udostępnij:

Tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2010 odbędą się w dniach od 14 - 16 września 2010 r. W organizowanych już po raz 23. targach ENERGETAB weźmie udział ok. 600 firm z Polski oraz kilkunastu krajów Europy i Azji, w tym także firmy zgrupowane w sektorach: hiszpańskim i szwajcarskim.

Spośród nich ok. 90 ekspozycji zlokalizowanych będzie w nowo otwartej hali wielofunkcyjnej. Wśród wystawców nie zabraknie wiodących przedstawicieli branży elektrotechnicznej i energetycznej, jak na przykład: ABB, Apator Control, Areva, Belos-PLP, Cantoni, Elektrobudowa, Elektromontaż, Elkomtech, Eltel Networks, Energoaparatura, Energopomiar, Europoles, Jean Mueller, Medcom, Mikronika, Nexans, Phoenix Contact, PKP Energetyka, PSE - Operator, Relpol, Siemens, Schreder, Tauron, Tele-Fonika, ZPUE
Zaprezentują oni swoje najnowsze aparaty, urządzenia czy technologie dla energetyki, która planuje w najbliższych latach znaczne inwestycje, zarówno w sektorze wytwarzania, jak i w sieciach przesyłowych czy dystrybucyjnych.
Teren targów obejmuje ponad 25 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej - zarówno w hali wielofunkcyjnej, pawilonach namiotowych, jak i terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów, jak np. słupy energetyczne, oświetleniowe, stacje transformatorowe czy specjalistyczne pojazdy.
Targom ENERGETAB patronują:
- Minister Gospodarki,
- Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich,
- Prezes Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
- Prezydent Miasta Bielsko - Biała.
Partnerem Generalnym targów ENERGETAB 2010 jest natomiast Grupa TAURON S.A. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria, wśród których nie można pominąć konferencji organizowanej przez PGE Energia Odnawialna i PSE - Operator nt. odnawialnych źródeł energii i warunków włączenia ich do systemu elektroenergetycznego.
Licznie reprezentowane na targach są branżowe czasopisma i portale internetowe.


 

Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również