Już za kilka dni startuje TIMTOS 2021 online

wizualizacja targów TIMTOS © TAITRA

Udostępnij:

Już w najbliższy poniedziałek (15 marca) rozpoczną się jedne z najważniejszych targów w branży obróbki metali na świeci – Tajwańskie Międzynarodowe Targi Obrabiarek TIMTOS 2021 online.

Targi w wersji wirtualnej będą trwały od 15 do 20 marca, a część funkcjonalności pozostanie aktywna na specjalnej platformie internetowej przez miesiąc aż do 15 kwietnia. Natomiast tradycyjne targi TIMTOS w wersji „fizycznej” planowane są na przyszły rok.

Wirtualne wydarzenia w ramach targów TIMTOS

Zakres targów TIMTOS obejmuje maszyny do obróbki metalu, narzędzia, części, komponenty i inne elementy z szeroko pojętej automatyki przemysłowej.



W obecnej edycji targów swoje produkty będzie prezentowało 1000 wystawców z 15 krajów. W ramach wydarzenia zaplanowane są spotkania wideo, wirtualne wizyty w fabrykach, prezentacja nowych produktów, seminaria i konferencje oraz całodniowa konferencja na temat inteligentnej produkcji. Aktywni zwiedzający będą mogli uczestniczyć w loterii, w której do wygrania są cenne nagrody.

Rejestracja na targi

Rejestracja na targi na stronie internetowej jest dwuetapowa. W razie problemów lub wątpliwości można zgłosić się o pomoc do polskiego oddziału TAITRA (kontakt poniżej), czyli jednego z dwóch organizatorów targów. Polskie biuro TAITRA prosi o wskazanie podczas rejestracji Taiwan Trade Center Warsaw jako źródła informacji o targach TIMTOS.



Kontakt:
Taiwan Trade Center Warsaw

Źródło: TAITRA

Udostępnij:

Drukuj



MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.




TOP w kategorii






Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również