K 2010 już w październiku

Preview
Reklama
Reklama

W maju br. w warszawskim hotelu Mamaison le Regina odbyła się konferencja prasowa dotycząca tegorocznej edycji targów tworzyw sztucznych i kauczuku w Düsseldorfie. Imprezę tę zaprezentowali Perta Cullmann, dyrektor K 2010 Messe Düsseldorf, i dr Peter Orth, członek rady wystawców K 2010.

Od 27 października do 3 listopada br. międzynarodowy przemysł tworzyw sztucznych i kauczuku spotka się na swoich największych targach branżowych. Najważniejsi oferenci na terenach targowych w Düsseldorfie zaprezentują swoje produkty i rozwiązania w następujących dziedzinach:
• surowce i materiały pomocnicze
• półprodukty, elementy techniczne i wzmocnione wyroby z tworzyw
• maszyny i osprzęt dla przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku.

Reklama

K Düsseldorf ma już za sobą ponad 50 lat pomyślnej historii. Dzisiaj są to bez wątpienia przodujące targi w tej branży.

K 2010 umożliwia przegląd kompleksowej oferty świata tworzyw sztucznych i kauczuku. Gwarancją tego jest spektrum oferentów, obejmujące zarówno firmy o światowym zasięgu, jak i małe, początkujące przedsiębiorstwa z wielu krajów świata. Udział zgłosili wystawcy ze wszystkich kontynentów, aby zaproponować gościom nowości na najwyższym poziomie. Pomimo trudności branżowych zajęte są już wszystkie z 19 hal wystawowych. W targach K 2010 udział weźmie ok. 3000 wystawców.

Reklama

Szczególnie silnie reprezentowani będą ponownie wystawcy z Niemiec, Włoch, Austrii, Szwajcarii i USA, a także azjatyccy producenci, z Chin, Tajwanu i Indii.

K Düsseldorf jest najważniejszą w świecie giełdą kontaktów nie tylko dla całego przemysłu tworzyw sztucznych i kauczuku, ale także dla zainteresowanych z najważniejszych gałęzi użytkujących tworzywa. Eksperci z przemysłu samochodowego, opakowań, elektrotechniki, elektroniki i komunikacji, budownictwa, techniki medycznej oraz lotnictwa i aeronautyki będą mieli nad Renem niepowtarzalną okazję zapoznania się z aktualnym stanem możliwości stosowania tworzyw sztucznych i kauczuku oraz zapoznania się z innowacjami technicznymi.
Prezentacje wystawców na K 2010 będą uzupełnione wystawą specjalną pod hasłem „Visions in Polymers". Na podstawie przykładów z różnych dziedzin życia będzie można na niej zobaczyć, jakie są trendy rozwojowe i jakie nowości przygotowuje przemysł. Szczególnie uwzględnione zostaną przy tym sprawy efektywności energetycznej i oszczędnego gospodarowania zapasami.

Aktualne informacje związane z K 2010 i całą branżą znaleźć można w Internecie w portalu www.k-online.de. Jest on obecny już od 9 lat i cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Miesięcznie odwiedza go ponad 17 000 osób.

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama