Kariera Inżyniera, czyli oferty pracy na ITM Polska

Kariera Inżyniera © ITM Polska

Udostępnij:

Targi Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska to największe wydarzenie przemysłowe w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie. Tegoroczna edycja targów będzie także dobrą okazją do nawiązania kontaktów pomiędzy pracodawcami a absolwentami bądź studentami uczelni technicznych.

Do Poznania na targi ITM rokrocznie przyjeżdżają specjaliści z różnych branż związanych z obróbką metali i produkcją maszyn. Dlatego też organizatorzy targów postanowili wykorzystać potencjał tkwiący w absolwentach i studentach kończących uczelnie o profilu technicznym i stworzyli platformę umożliwiającą nawiązanie kontaktu pomiędzy nimi a przedsiębiorcami poszukującymi młodych, utalentowanych osób do pracy bądź odbycia praktyk, stażu, szkolenia lub kursu w swoich firmach.I taki właśnie cel przyświecał podczas tworzenia programu „Kariera Inżyniera”, do udziału w którym zaproszeni zostali wystawcy biorący udział w tegorocznej edycji targów ITM. W ramach tego programu studenci uczelni technicznych z całego kraju będą mogli zapoznać się z propozycjami firm, które widzą potencjał we współpracy z nimi.Oferty pracy są dostępne na stronie www.itm-polska.pl w zakładce z ofertami staży i pracy, a także zostaną udostępnione podczas targów przy głównych holach wejściowych.

Źródło: ITM

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również