Kennametal przedstawia rozwiązanie GOdrill™

©

Udostępnij:

Wszechstronne portfolio rozwiązań firmy Kennametal przeznaczone do wykonywania otworów to imponująca kolekcja standardowych i specyficznych platform produktowych dopasowanych do każdej średnicy, wartości posuwu czy jakości otworu. GOdrill™, pierwsze mikro wiertło firmy Kennametal, to wyjątkowy przykład produktu, który osiąga doskonałe rezultaty podczas obróbki różnych materiałów w wielu specyficznych aplikacjach.

Wiertło GOdrill zostało specjalnie zaprojektowane do wykonywania otworów w zakresie średnic od 1 do 12,7 mm (od 0,0394 do 0,5 cala). Ze względu na swoją unikatową konstrukcję, GOdrill jest w stanie wykorzystać zalety wierteł modułowych w aplikacjach z zakresu małych średnic. Najwyższej jakości gatunki materiałów, powłoka wskazująca stopień zużycia oraz nowa, zastrzeżona geometria pozwalają warsztatom i zakładom w pełni wykorzystywać potencjał trwałości narzędzia.

Co więcej, rozwiązanie GOdrill zalicza się do bardzo ekonomicznych typów narzędzi jednorazowego użytku w prezentowanym zakresie średnic. Wielozadaniowe, pełnowęglikowe mikro wiertło GOdrill to doskonałe narzędzie dla klientów wymagających ekonomicznych rozwiązań do wykonywania małych i średnich otworów. 

Jego unikatowa konstrukcja sprawia, że GOdrill jest bardzo uniwersalnym narzędziem do wykorzystywania w szerokim zakresie materiałów i elementów obrabianych. Zastrzeżona konstrukcja bezłysinkowa redukuje tarcie i nagrzewanie, a prosta krawędź skrawająca z ochronnym ścinem zapewnia równy rozkład sił skrawających i zapobiega powstaniu początkowego punktu zużycia. To przekłada się na zwiększoną żywotność narzędzia w procesach obróbki wielu materiałów ze względu na ograniczenie wykruszania się krawędzi skrawającej.                                 

Wiertło Godriil, zbudowane na bazie zastrzeżonego gatunku węglika KC7325™, posiada wielowarstwową powłokę TiAlN zapewniającą twardość w wysokich temperaturach.  Pozwala to nie tylko na osiąganie wysokich prędkości skrawania, ale także zapewnia doskonałe wykonywanie otworów, nawet w operacjach z użyciem minimalnego smarowania (MQL). Druga górna warstwa TiN służy jako wizualny wskaźnik zużycia pomagający wykorzystać pełną żywotność mikrowierteł.         

Wiertła GOdrills są dostępne w wersjach z wewnętrznym i zewnętrznym doprowadzaniem chłodziwa. Stanowią one doskonały pierwszy wybór dla szerokiego zakresu materiałów i aplikacji, włączając w to elementy systemów paliwowych i precyzyjne komponenty medyczne. GOdrill to doskonałe i ekonomiczne w użytkowaniu mikrowiertło, przeznaczone do wykonywania wysokiej jakości otworów o małych średnicach.

Więcej informacji na stronie www.kennametal.com

Mikrowiertła GOdrill™ są dostępne w wersjach z zewnętrznym i wewnętrznym doprowadzaniem chłodziwa.Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również