Kennametal z nagrodą Global Supplier Award od firmy Bosch

© Kennametal

Udostępnij:

Przyznawana co dwa lata nagroda docenia wyjątkową wydajność w produkcji oraz w zapewnianiu dostaw produktów i usług, szczególnie pod kątem jakości, kosztów, logistyki i innowacji.

- To zaszczyt zostać docenionym przez firmę Bosch jako jedyny producent narzędzi i oprzyrządowania, który otrzymał nagrodę Global Supplier Award - komentuje Don Nolan, prezes i CEO Kennametal.Kennametal znalazł się pośród 58 dostawców spośród 35 000, którzy otrzymali nagrodę. Aby się zakwalifikować dostawcy muszą zapewniać najlepsze w klasie usługi, jakość i poziom całkowitego kosztu użytkowania, jak również gwarantować globalną obecność i znaczący poziom sprzedaży w kategorii zakupów.

- Nagroda Bosch Global Supplier honoruje naszych najlepszych dostawców, którzy odgrywają kluczową rolę w sukcesie firmy Bosch - dodaje Dr.Volkmar Denner, prezes rady nadzorczej firmy Bosch. - Nasi dostawcy to ważni partnerzy pomagający nam kształtować świat połączony siecią zależności. Chcemy kontynuować współpracę, aby rozwijać korzystne rozwiązania dla klientów.

Źródło: Mepax.com

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również