Kluczowe wsparcie klienta

© Pixabay

Udostępnij:

O tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze instytucji finansowej, z którą zostanie podpisana umowa o prowadzenie PPK i umowa o zarządzanie PPK, mówi Piotr Żak, dyrektor ds. klientów instytucjonalnych w PKO TFI.

Partner, któremu powierzane są pracownicze oszczędności w ramach PPK, powinien zapewnić odpowiednie wsparcie i być do dyspozycji klienta. Przed podjęciem decyzji warto sprawdzić, czy instytucja finansowa posiada w okolicy przedsiębiorstwa placówkę bądź oferuje specjalną infolinię. Nie bez znaczenia pozostaje zaawansowanie technologiczne – ułatwieniem w obsłudze PPK może być przygotowany przez instytucję finansową system online.Takie rozwiązanie zaproponowało PKO TFI – aplikacja i-PPK umożliwia m.in. rejestrację pracowników, rozliczanie wpłat i pomocne raporty ułatwiające bieżącą obsługę PPK.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również