Kolejne wyróżnienie dla Seco/Warwick

Seco/Warwick, Ukryty Czempion Roku © Seco/Warwick

Udostępnij:

Firma Seco/Warwick znalazła się w gronie nominowanych do tytułu Ukrytych Czempionów w uznaniu za mocną pozycję na rynku globalnym.

Ukryty Czempion Roku to tytuł przyznawany firmom, które z powodzeniem rozwijają działalność na arenie międzynarodowej. Elitarne grono Ukrytych Czempionów, to firmy z polskimi korzeniami, które oferują swoje rozwiązania w wielu zakątkach świata i osiągnęły globalny sukces. To także te firmy, które ze względu na swoją specjalistyczną ofertę, często dedykowaną nie konsumentom, a innym przedsiębiorstwom, nie są znane statystycznemu Polakowi.

Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku globalnym w dobie silnej konkurencji oraz ery Przemysłu 4.0, możliwe jest dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój naszych technologii. Taka strategia gwarantuje sprostanie wymaganiom światowej klasy producentów reprezentujących główne branże naszych odbiorców: m.in. lotniczą i motoryzacyjną. Nominacja Seco/Warwick do tytułu Ukrytego Czempiona, jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest potwierdzeniem słuszności realizowanej misji biznesowej oraz dowodem uznania działań w zakresie rozwoju na arenie międzynarodowej. Jest również uhonorowaniem pracy zespołu kilkuset ekspertów na całym świecie, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w skali światowej – powiedział Paweł Wyrzykowski, prezes Grupy Seco/Warwick.Seco/Warwick należy do wciąż wąskiego, acz rosnącego, grona polskich firm, które odniosły sukces w skali globalnej. Imponuje determinacją i innowacyjnością, z powodzeniem konkurując z zagranicznymi rywalami biznesowymi. W branży obróbki cieplnej metali Seco/Warwick to wiodąca marka. Nie jest natomiast znana szerszej publiczności, stąd określenie „ukryty czempion”. Firmy takie jak Seco/Warwick odgrywają ważną rolę w polskiej gospodarce: przyczyniają się do zwiększania eksportu, budowania pozytywnego wizerunku polskich produktów za granicą, rozwoju innowacyjności. Jednocześnie wspierają lokalne społeczności, tworząc miejsca pracy – precyzuje Michał H. Mrożek, prezes HSBC Bank Polska.

To już kolejne wyróżnienie dla Seco/Warwick

Nominacja do „Ukrytego Czempiona Roku” jest kolejnym wyróżnieniem, jakie firma otrzymała w tym roku. W maju Seco/Warwick dołączył do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm i otrzymał Diament Forbesa, będącym uhonorowaniem przedsiębiorstw, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Seco/Warwick, twórca i lider technologicznych rozwiązań do obróbki cieplnej metali, otrzymał również tytuł Firmy Produkcyjnej Roku za wiedzę ekspercką, innowacyjne technologie i rozwiązania w sektorze produkcji oraz znaczącą dynamikę wzrostu.Źródło: Seco/Warwick

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również