Kompletny zestaw do ukosowania od Abplanalp

Preview
Abplaalp
Reklama
Reklama

Zestaw do ukosowania Gerima SMA 20-PF znajdujący się w ofercie Abplanalp jest gotowym urządzeniem z osprzętem, w pełni wyposażonym we wszystko co do niego jest potrzebne. Wykonuje stępienia proste na kąt 45*, promień R1,2 oraz promień R2,5. 

Zestaw znajdzie zastosowanie przy konstrukcjach stalowych, maszyn, a także narzędzi konstrukcji form. Jest idealnym uzupełnieniem dla centrów obróbczych CNC lub maszyn wiercących. Dodatkowo doskonale nadaje się również do zaokrąglania krawędzi oraz przygotowania dla prac malarskich i ochrony przed korozją. Zestaw to lekkie uniwersalne urządzenie z solidnymi typami napędów, które wykonuje obróbkę z wysoką jakością powierzchni z niskimi kosztami eksploatacji.

Reklama

Przy zakupie zestawu do wyboru napęd: elektryczny lub pneumatyczny. Sprawdzi się przy obróbce stali, aluminium, miedzi, tworzyw sztucznych i dostępnych w handlu stali nierdzewnych.

W skład zestawu wchodzą:

1. Ukosowarka mobilna GERIMA model SMA 20-PF/25.1-45/R 

2. Rolka prowadząca model DS1-AB45/R1.2-2.5/O19.80-I3SX.1(S)

Powiązane firmy

Reklama

3. Rolka prowadząca DS1-AB45/R2.5/21.69-I3SX.1

4. Płytka skrawająca SX-B02-A1.1. – 3 sztuki

5. Płytka skrawająca SXR1.2-B02-A1.1 – 3 sztuki

6. Płytka skrawająca SXR2,5-B02-A1.1 – 3 sztuki

Źródło: Abplanalp

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama