KOMPOZYT-EXPO 2015: By niemożliwe stało się możliwe!

© Targi w Krakowie

Udostępnij:

Skok z pogranicza kosmosu, do którego wynosi nas ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii. Tworzenie przedmiotów, których nie da się zniszczyć – wręcz nieśmiertelnych. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie materiały kompozytowe – przyszłość w rękach najbardziej innowacyjnych konstruktorów. Jesienią w EXPO Kraków odbędzie się 6. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® [25-26 listopada 2015 r.].

Do tego wydarzenia każdego roku polska branża kompozytów przygotowuje się z wypiekami na twarzy! Czołowe firmy z kraju i zagranicy kolejny raz przyjadą do Krakowa, by podczas KOMPOZYT-EXPO® zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana wiedzy i doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące – to główne atuty tej imprezy.Krakowskie Targi KOMPOZYT-EXPO® to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Propaguje nowoczesne standardy technologiczne, służy promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań. To ponad 250 000 zł netto przeznaczonych na kampanię promocyjną wystawców.

Maraton zgłoszeń trwa. Udział w tegorocznej edycji już potwierdzili m.in.: Aurum Chemicals, Baltazar Kompozyty, Bodo Möller Chemie Polska, Brenntag Polska, C-L, Diab, FH Ataszek, GDP Koral, Grupa CSV, Klebchemie GmbH & Co.KG, Lerg S.A., Magnum Venus Polska, Megan, Milar, Organika Ciech, P-D Glasseiden GmbH, Polytor, Rymatex, Silspek Rubber i wielu innych.

Dzięki współpracy z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych oraz reprezentantami biznesu Targi KOMOPOZYT-EXPO® co roku kreują trendy w branży, poszerzając swój program o nowe dziedziny. Rosnąca liczba wystawców z zagranicy na KOMPOZYT-EXPO® pozwala skupić w sercu Europy nowości z różnych zakątków świata, czyniąc Kraków polską stolicą światowych trendów kompozytowych.Podczas KOMPOZYT-EXPO® 2015 zostaną zaprezentowane m.in. osiągnięcia Aero Team ILK AGH, którzy debiutując na prestiżowych zawodach SAE AeroDesign West w Kalifornii (zawody dla pasjonatów lotnictwa), zakończyli je ze wspaniałym wynikiem, zdobywając łącznie 3 srebrne medale. Zadaniem młodych inżynierów było zbudowanie zdalnie sterowanego modelu tzw. samolotu udźwigowego.

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również