KOMPOZYT-EXPO i Wiatr w żaglach OPTIMISTów

©

Udostępnij:

Ma zaledwie 2,5 m długości i żagiel o wymiarze 3,5 m2, ale to właśnie od niej swoją przygodę ze sportem zaczynali wielcy mistrzowie – tacy, jak choćby Mateusz Kusznierewicz. Łódź regatowa klasy Optimist IODA’95 to główna nagroda w konkursie „Wiatr w żaglach Optimist-ów”, który towarzyszyć będzie nadchodzącej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO organizowanej w Krakowie (20-21 listopada 2014 r.) Powalczą o nią młodzieżowe kluby żeglarskie z całej Polski.

Główną ideą organizowanego konkursu jest promowanie aktywnego trybu życia – żeglarstwa uprawianego przez najmłodszych. Ich zadaniem będzie nagranie dowolną techniką interesującego filmu przedstawiającego najważniejsze chwile z życia ich klubu – żmudne treningi, sportową rywalizację, radość z sukcesów czy prezentującego utalentowanych zawodników i wyjątkowych trenerów. Materiał filmowy nie powinien trwać dłużej niż 3,5 minuty i musi zostać przesłany do Organizatora Konkursu na płycie DVD. Nagrania zostaną opublikowane do 5 listopada br. na kanale Youtube stworzonym przez Organizatora na potrzeby konkursu. Komisja konkursowa oceni i wybierze najciekawszy film. Laureat odbierze łódź podczas Targów KOMPOZYT-EXPO odbywających się w Krakowie w dniach 20-21 listopada.Organizatorami konkursu „Wiatr w żaglach OPTIMISTów” i fundatorem nagrody głównej są firmy: Targi w Krakowie (organizator Targów KOMPOZYT-EXPO), ALLCOMP Polska sp. z o.o., C-L sp. z o.o., MASTERMODEL, PHOENIX EQUIPMENT, UNIWERSAL sp. z o.o. (wystawcy tegorocznej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO). Szczegóły i regulamin konkursu dostępny jest na: www.kompozyty.krakow.pl/konkurs. 

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również