KOMPOZYT-EXPO® coraz bliżej

© KOMPOZYT-EXPO

Udostępnij:

Tegoroczne targi KOMPOZYT-EXPO® będą prawdopodobnie największą edycją tego wydarzenia. Oto szczegóły.

6. Międzynarodowe Targi KOMPOZYT EXPO® rozpoczynają się już jutro i jak twierdzi organizator, to najważniejsze w kraju i jedne z najważniejszych tego rodzaju wydarzeń w tej części Europy. Kolejna edycja targów cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczestników podkreślając istotną rolę kompozytów we współczesnym świecie i ich obecność niemal w każdej dziedzinie życia.KLIKNIJ I POBIERZ BIULETYN KOMPOZYT-EXPO 2015

W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków pojawią się najzdolniejsi młodzi konstruktorzy bolidów, którzy pochwalą się swoimi osiągnięciami w specjalnej strefie POLE POSITION EXHIBITION. To wspólna inicjatywa firmy C-L Sp. z o.o. oraz Targów w Krakowie.

Doskonałym uzupełnieniem strefy bolidów będzie wystawa Kompozyt Life Art. Gallery, prezentująca przedmioty wykonane z materiałów kompozytowych. Podczas tegorocznej edycji targów ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców, wśród których znalazły się czołowe firmy z Polski i zagranicy (m.in. z Czech, Francji, Holandii, Japonii, Luksemburga, Niemiec, Portugalii, Szwajcarii, Turcji, USA oraz Węgier). Co ważne, targi, w porównaniu z poprzednimi edycjami, będą zorganizowane na większej powierzchni. Aby ułatwić pobyt na KOMPOZYT-EXPO® w biuletynie zamieszczona jest m.in. lista wystawców, plan hali i program towarzyszący.

Tegoroczna edycja to także ciekawe pokazy w Strefie Prezentacji Technicznych, warsztaty oraz seminaria. Więcej informacji tradycyjnie także na stronie www.kompozyty.krakow.pl.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również