Kompozyty - nasza specjalność!

targi Kompozyt-Expo © Targi w Krakowie

Udostępnij:

Polski sektor materiałów kompozytowych prężnie się rozwija i z roku na rok rośnie jego krajowy rynek. Nie ma więc wątpliwości, że 10. Międzynarodowe Targi Wyrobów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to najlepsze w Europie Środkowo-Wschodniej miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu nowości, trendów i debiutów firm.

To także szczególna okazja do spotkania się w jedynym miejscu liderów polskiej branży z zagranicznymi przedsiębiorcami i nawiązania współpracy. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października 2019 r. w Krakowie.W tym roku ofertę zaprezentują firmy m.in. z Polski, Austrii, Białorusi, Chin, Czech, Francji, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Węgier. Nie zabraknie specjalistycznych warsztatów eksperckich zorganizowanych przy współpracy z Polskim Klastrem Technologii Kompozytowych, kontynuowany będzie salon LAB CONTROL, w którym firmy zaprezentują szerszej publiczności swoje najnowsze akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optyczny i kontrolno-pomiarowy. Nowością tegorocznej edycji jest salon SEAL-BOND – miejsce, gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania przybliżą swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom.

Zakres branżowy Targów obejmuje: surowce, półprodukty i produkty kompozytowe, maszyny i narzędzia, badania i rozwój, ochronę środowiska, usługi.

Więcej informacji na stronie www.kompozyt-expo.plŹródło: Targi w Krakowie

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również