Konferencja Food Automation – ruszyła rejestracja!

Preview
Food Automation
Reklama
Reklama

Trzecia edycja konferencji branży spożywczej odbędzie się w dniach 19-20.04.2018 w Toruniu. Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma Siemens.

Podczas tegorocznej edycji konferencji zaprezentowane zostaną m.in. możliwości pozyskania funduszy na modernizację przedsiębiorstw, rozwiązania pozwalające na szybką adaptację do potrzeb rynku oraz przykłady wdrożeń nowoczesnych rozwiązań przeprowadzonych w polskich zakładach produkcyjnych.

Reklama

Organizatorzy zaplanowali trzy bloki tematyczne: Finansowanie inwestycji, Digitalizacja zakładów produkcyjnych, Dobre praktyki z rynku.

Partnerem strategicznym konferencji jest Polska Federacja Producentów Żywności. Partnerem głównym konferencji jest Firma ATER Logic. Partnerami konferencji są firmy: Automatech, DB Energy, KUKA oraz Rittal. Konferencja została objęta patronatem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – Państwowego Instytutu Badawczego oraz stowarzyszeń branżowych.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają osoby zarządzające przedsiębiorstwami, technologów i inżynierów produkcji i procesu produkcyjnego, osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji i kierowników utrzymania ruchu.

Reklama

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 890 zł netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 790 zł netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym oraz 500 zł netto za udział bez noclegu. Uczestnicy konferencji mają zapewniony udział w konferencji, materiały konferencyjne, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym typem uczestnictwa. Konferencja odbędzie się w hotelu Bulwar **** w Toruniu.

Więcej informacji: www.konferencja-foodautomation.pl

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Źródło: Omega Communication

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama