Konferencja Industry 4.0 – przemysł przyszłości okiem ekspertów

Preview
Phoenix Contact
Reklama
Reklama

Już 19 kwietnia 2016 roku w Łodzi w hotelu Hilton DoubleTree odbędzie się wydarzenie, którego przedstawiciele branży przemysłowej nie powinni przegapić.

Podczas Konferencji Industry 4.0 poruszane będą zagadnienia związane z przyszłością produkcji, najnowszymi technologiami oraz współpracy człowieka z maszyną. W trakcie spotkania wystąpią autorytety z wiodących polskich i zagranicznych uczelni, między innymi prof. Kuo-Ming Chao z Coventry University, prof. Mirosław Kutyłowski z Politechniki Wrocławskiej oraz praktycy z branży przemysłowej. Eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania techniczne i odkrycia naukowe, a także kierunki rozwoju i perspektywy na przyszłość.

Reklama

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla kierowników działów produkcyjnych, inżynierów automatyki, utrzymania ruchu oraz specjalistów IT. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest rejestracja na stronie internetowej: www.konferencja-industry40.pl.

Reklama

Oganizatorem konferencji jest Phoenix Contact.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama