Konferencja IT w Produkcji GigaCon

konferencja IT w produkcji GigaCon ©

Udostępnij:

28 marca w Warszawie odbędzie się konferencja „IT w Produkcji”, która będzie dotyczyć nowych technologii stosowanych w procesach produkcyjnych. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

W trakcie organizowanego wydarzenia poruszane będą kwestie optymalizacji kosztów działania przedsiębiorstwa produkcyjnego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zostaną również wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc dobrać optymalne technologie potrzebne w konkretnych zastosowaniach. 

Wybrane tematy prelekcji:

  • Kiedy OT staje się IT – Bezpieczeństwo IT w systemach automatyki (Marek Damaszek, TAURON Polska Energia SA)
  • Istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej (adw. Michał Klekotko, Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Klekotko)
  • Czym się różni produkcja od projektów? (Marek Kowalczyk, Mandarine Project)

Zaprezentowany zostanie również przegląd rozwiązań informatycznych dla produkcji.Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Exact Software Poland, Konica Minolta, Axence, APR System, Mega Sonic i A+C Systems.

 Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również