Konferencja IT w Produkcji GigaCon

Preview
Reklama
Reklama

28 marca w Warszawie odbędzie się konferencja „IT w Produkcji”, która będzie dotyczyć nowych technologii stosowanych w procesach produkcyjnych. Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

W trakcie organizowanego wydarzenia poruszane będą kwestie optymalizacji kosztów działania przedsiębiorstwa produkcyjnego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Zostaną również wskazane rozwiązania i przytoczone konkretne studia przypadków, które mogą pomóc dobrać optymalne technologie potrzebne w konkretnych zastosowaniach.

Reklama

 

Wybrane tematy prelekcji:

  • Kiedy OT staje się IT – Bezpieczeństwo IT w systemach automatyki (Marek Damaszek, TAURON Polska Energia SA)
  • Istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej (adw. Michał Klekotko, Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Klekotko)
  • Czym się różni produkcja od projektów? (Marek Kowalczyk, Mandarine Project)

Powiązane firmy

Reklama

Zaprezentowany zostanie również przegląd rozwiązań informatycznych dla produkcji.

Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Exact Software Poland, Konica Minolta, Axence, APR System, Mega Sonic i A+C Systems.

 Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama