Konferencja „IT w Przemyśle GigaCon”

konferencja IT w przemyśle GigaCon © Gigacon

Udostępnij:

16 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja „IT w Przemyśle”, która dotyczy nowych technologii i rozwiązań IT dla rozmaitego typu i różnej wielkości przedsiębiorstw przemysłowych.

Swój udział potwierdziły już takie firmy jak: Komputronik Biznes, Samsung, LOG Systems, Oracle, Arrow, A+C Systems oraz APR System.Wybrane prelekcje:

* Świadomy człowiek, bezpieczna maszyna, wydajny proces, czyli wyzwania cyberbezpieczeństwa w czasach Przemysłu 4.0 (Marek Damaszek, Tauron Polska Energia)

* Gotowe rozwiązanie wspierające wdrożenie RODO (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)

* Pułapki projektów IT (Krzysztof Daniel, Leading Edge Forum)

* Jak uregulować odpowiedzialność dostawcy IT w umowach na wdrożenie systemów i na świadczenie usług IT (radca prawny Łukasz Wieczorek-Konieczny, Wierzbicki Kancelaria Radców Prawnych Sp. p.)

* Nowoczesna komunikacja wizualna w przemyśle i BHP (Komputronik Biznes)

* RODOwity polski system – Statlook – Przemyślane Zarządzanie w Przemyśle (bezpieczeństwo danych osobowych, sprzęt, oprogramowanie i użytkownicy) (Piotr Kubiak, A+C Systems)

* Wdrożenie systemu do zarządzania projektami w firmie produkcyjnej – studium przypadku (Piotr Such, APR System)

* Oracle Cloud – ewolucja technologii światowego lidera IT (Bartosz Wróblewski, Oracle Polska) 


Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja http://gigacon.org/event/przemysl_17/

Źródło: Gigacon

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również