Konferencja rozproszona "Fabryka Przyszłości – Przemysł 4.0"

Preview
Reklama
Reklama

Wrocław od zawsze był w awangardzie polskich miast. Jego dynamicznemu rozwojowi w różnych okresach nieustannie towarzyszył rozkwit nauki, techniki i przemysłu. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie ze sobą XXI wiek, a jednocześnie nawiązując do najlepszych przemysłowych tradycji miasta, firmy Balluff, FANUC, Lapp Kabel i Wago już dziś zapraszają Państwa do udziału w nowatorskim przedsięwzięciu, jakim jest konferencja rozproszona Przemysł 4.0.

Inicjatorami projektu są cztery wrocławskie firmy działające w branży automatyzacji procesów produkcji, które łączy wspólny cel: przekraczanie granic, wyznaczanie nowych trendów w swojej dziedzinie, a także praca na rzecz innowacyjności, w służbie polskiego przemysłu.

Reklama

Celem konferencji jest przedstawienie inteligentnej fabryki przyszłości, która będzie wyróżniać się wysokim poziomem elastyczności, niezwykłą wydajnością zarówno w zakresie zasobów, jak
i wytwarzanych produktów, a także poszanowaniem zasad ergonomii, co sprawi, że będzie ona miejscem niezwykle przyjaznym pracownikom. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję w różnych miejscach na terenie Wrocławia zobaczyć inteligentne rozwiązania, stworzone przez firmy patronujące wydarzeniu, zwiastujące nadejście fabryki przyszłości tzw. smart factory.

Powiązane firmy

Reklama

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do osób mających wpływ na rozwój
i unowocześnianie fabryk, w dużej mierze inspiratorów czwartej rewolucji przemysłowej: przedstawicieli utrzymania ruchu, projektantów automatyki przemysłowej, inżynierów produkcji, szefów produkcji, dyrektorów technicznych, integratorów systemów sterowania, automatyków utrzymania ruchu, reprezentantów działów planowania i rozwoju.

Konferencja Rozproszona Przemysł 4.0 odbędzie się w dniach 11-12 września 2014 r. we Wrocławiu. Inauguracja wydarzenia będzie miała miejsce w Centrum Konferencyjno – Biznesowym Stadion Wrocław,
a kolejne jej części odbywać się będą równolegle w siedzibach firm współorganizujących wydarzenie.

Więcej informacji: http://przemysl40.pl

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama