Konkurs Omniplast – znamy najlepszą dziesiątkę

© Targi Kielce

Udostępnij:

 

Dobiegł końca drugi etap konkursu Omniplast, organizowanego przez Targi Kielce oraz Serwis Internetowy www.tworzywa.pl, dla wystawców XIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Finał zmagań już 26 maja o godzinie 12:00 na stoisku D-21.

OMNIPLAST jest konkursem wiedzy z dziedziny przetwórstwa tworzyw sztucznych. Rozpoczął się 1 lutego 2015 r. i jest skierowany do wszystkich wystawców XIX Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL 2015, które odbędą się w dniach 26-29 maja. To już szósta edycja tego wydarzenia, którego celem jest popularyzacja wiedzy dotyczącej tworzyw sztucznych i technologii ich przetwórstwa. 

Pula nagród za zajęcie pierwszych trzech miejsc w konkursie Omniplast wynosi 12 tysięcy złotych i jest jednocześnie kwotą rabatową na stoisko podczas przyszłorocznej imprezy.  

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że uczestnikami 10-osobowego finału będą w tym roku (w kolejności alfabetycznej):

  1. Krzysztof CUPRYCH (POLYTOR, Toruń),
  2. Wacław KOCEMBA (OERLIKON Balzers Coating, Polkowice),
  3. Jacek KULIŚ (BATTENFELD Polska, Grodzisk Mazowiecki),
  4. Marcin LEWANDOWSKI (WADIM PLAST, Reguły),
  5. Michał ŁUKAWSKI (TELKO Poland, Warszawa),
  6. Dariusz OBAREK (BIESTERFELD Polska, Warszawa),
  7. Marek OPIEKULSKI (PPHU ML, Gronowo Górne),
  8. Tomasz PYREK (DREWNEX Recycling Plastics, Dąbrowa Górnicza),
  9. Bartłomiej SARNA (TECHPLAST, Rzeszów),
  10. Rafał TOPOLSKI (AKPOL, Kraśnik).

Galeria artykułu


Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również