Konkurs organizowany przez PIM rozstrzygnięty

Manager roku 2019, PIM, Exact Systems, automotive, Borg Warner Poland © PIM

Udostępnij:

Nagrody w dwóch kategoriach: „Manager Roku 2019” oraz „Inwestycja Roku 2019” zostały rozdane. Zwycięzcy odebrali wyróżnienia.

Kierowca rajdowy z zamiłowania, absolwent polskich i amerykańskich uczelni, jeden z najbardziej przebojowych polskich managerów – tytuł „Managera Roku 2019” w dorocznym konkursie organizowanym przez PIM otrzymał Paweł Gos, współwłaściciel i prezes firmy Exact Systems zajmującej się kontrolą jakości. – Wieloletni i konsekwentny wkład w rozwój polskiego przemysłu motoryzacyjnego – tak przyznanie nagrody uzasadniło jury. Choć jego spółka nie ma jeszcze 20 lat, jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego automotive. Posiada przedstawicielstwa w 14 krajach na dwóch kontynentach.W kategorii „Inwestycja Roku 2019” zwyciężyła firma Borg Warner Poland, producent części samochodowych – za otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego oraz centrum technicznego w Polsce.Źródło: PIM

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również