Kontrola, pomiar i dystrybucja paliwa, lokalizacja pojazdów

©

Udostępnij:

Istniejąca od 1990 r. Firma Prywatna KOWALSKI z Gliwic tworzy i instaluje systemy kontroli pracy maszyn i pojazdów wyposażonych w silniki spalinowe dowolnego typu z uwzględnieniem monitoringu zużycia paliwa. W jej ofercie są m.in. przepływomierze i sondy paliwowe służące do pomiaru zużycia paliwa, rejestratory ilości paliwa w zbiornikach lokomotywy, przenośne dystrybutory paliwa, systemy lokalizacji pojazdów oraz cyfrowe mapy dla biznesu.

Proponowane przez FP KOWALSKI systemy zapewniają monitoring czasu pracy silnika; prędkości przemieszczania; bieżącej ilości paliwa w zbiorniku; tankowań; średniego zużycia paliwa; pozycji na mapie z podaniem czasu, prędkości przemieszczania i ilości paliwa w zbiorniku. Gwarantują też możliwość śledzenia monitorowanej jednostki w czasie rzeczywistym oraz kontrolę pracy dodatkowego osprzętu zamontowanego w monitorowanej jednostce.Firma oferuje wiele wersji systemów monitorujących różniących się stopniem zaawansowania technicznego i co za tym idzie zakresem kontroli monitorowanych jednostek.

Systemy te są stosowane np. w taborze samochodowym, ciężkim sprzęcie budowlanym, sprzęcie do robót drogowych, ciągnikach i maszynach rolniczych, taborze szynowym napędzanym silnikami spalinowymi (m.in. w lokomotywach spalinowych i pojazdach specjalistycznych) oraz w generatorach prądotwórczych.

(ak)

www.fpkowalski.com

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również