Kosmos na targach CONTROL-STOM

© Raven Media

Udostępnij:

Pokazy pojazdów kosmicznych zorganizowane przez European Space Foundation i Politechnikę Świętokrzyską były jedną z atrakcji XVII Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM.

Pokazy pojazdów kosmicznych odbywały się przez wszystkie trzy dni trwania targów CONTROL-STOM. Instytucje, które je zaprezentowały, mają szerokie doświadczenie w inżynierii przemysłu lotniczego i kosmicznego, dlatego ten punkt programu był szczególnie interesujący dla odwiedzających.Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM to ważne wydarzenie przemysłu pomiarowego w Targach Kielce, które ma w branży opinię jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo–Wschodniej.

Podczas tegorocznej, XXVII edycji tej wystawy prezentowane były innowacyjne metody pomiarowe, aparatura do prób niszczących oraz oprzyrządowania analityczne.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również