Krajowa Izba Gospodarcza i Holding Ptak rozpoczynają współpracę

©

Udostępnij:

Krajowa Izba Gospodarcza i Holding PTAK, planują połączyć swoje siły żeby wspólnie działać na rzecz promocji polskiej gospodarki.

Już 21 listopada o godzinie 15:50 nastąpi podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Krajową Izbą Gospodarczą, a Holdingiem PTAK. Holding jest między innymi właścicielem największego w Polsce Centrum Targowo-Konferencyjnego Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Umowa zostanie zawarta podczas Warsaw Moto Show, czyli imprezy inaugurującej działalność Centrum.Wspomniane porozumienie zakłada, że partnerzy będą wspólnie realizować targi, wystawy gospodarcze, seminaria, fora, konferencje oraz przedsięwzięcia badawcze. Korzystając ze swoich doświadczeń, mogą także udzielać doradztwa dla firm polskich i zagranicznych oraz organizować programy dla zagranicznych misji gospodarczych. Istotnym założeniem porozumienia jest wspólne zorganizowanie dużego przedsięwzięcia o charakterze międzynarodowym.

Krajowa Izba Gospodarcza to największa w Polsce organizacja samorządu gospodarczego. W ponad 150 izbach zrzesza przedsiębiorców prowadzących różnorodną działalność gospodarczą. Do głównych zadań KIG należą: przygotowanie i realizacja projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, prowadzenie różnego rodzaju szkoleń oraz innych interdyscyplinarnych przedsięwzięć mających na celu promocję polskiego biznesu na całym świecie.

Holding PTAK to polska firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem - właściciel w Europie Miasta Mody Fashion City oraz od niedawna jest również właścicielem w Polsce Centrum Targowo-Konferencyjnego Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.Źródło: Warsaw Expo

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również