Kraków centrum innowacji przemysłowej

© Eurotool

Udostępnij:

W dniach 18-20 października w Krakowie ruszają 21. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®.

Największą siłą Targów EUROTOOL®, oprócz bardzo dużej liczby wystawców i zwiedzających, jest bogaty program. Równolegle organizowane są Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. Tegoroczna edycja powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających gości – ważną częścią wystawy będą Salon Automatyki i Robotyki oraz Salon Technologii CAx, gdzie zostaną zaprezentowane nowości z zakresu automatyzacji linii produkcyjnych, a także specjalistycznego oprogramowania. Dla przedsiębiorców nastawionych głównie na poszukiwanie podwykonawców i firm chcących zyskać nowe zlecenia organizatorzy przygotowali Salon Kooperacji Przemysłowej – platformę komunikacji ułatwiającą nawiązanie współpracy i zdobycie nowych kontaktów.Nieco ponad miesiąc przed inauguracją Targów pozostały ostatnie wolne stoiska w salonie, więc warto się pospieszyć i zarezerwować miejsce dla swojej firmy – wartością dodaną dla uczestników jest możliwość wzięcia udziału w organizowanym przez Inkubator Technologiczny ze Stalowej Woli oraz Konsulat Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie Polsko-Niemieckim Spotkaniu Kooperacyjnym.

Październikowe Targi EUROTOOL® są nie tylko miejscem nawiązywania relacji biznesowych, ale również przestrzenią do dzielenia się wiedzą i prezentacji innowacyjnych rozwiązań. W programie tegorocznej edycji znalazły się seminaria i wykłady, m.in. na temat nowoczesnych metod i urządzeń do kształtowania wyrobów na potrzeby przemysłu – "Zaawansowane Technologie Wytwarzania". Bardzo ciekawie zapowiada się również cykl referatów "Innowacyjne aspekty obróbki cieplnej materiałów narzędziowych" przygotowany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Organizatorzy Targów EUROTOOL® zadbali także o firmy zajmujące się produkcją, przetwórstwem oraz dystrybucją stali. Z myślą o nich odbędzie się "Forum Techniczne Branży Stalowej". Wydarzeniem, które idealnie dopełni warstwę merytoryczną będzie Speakers Corner – panel dyskusyjny poświęcony współczesnym wyzwaniom rozwojowym nowoczesnych przedsiębiorstw, którego organizatorem jest MM Magazyn Przemysłowy.

Wciąż istnieje możliwość otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na Targi. Wystarczy wejść na stronę www.eurotool.krakow.pl, pobrać biuletyn i dokonać rejestracji. W elektronicznym informatorze targowym – oprócz bezpłatnego biletu wstępu – znaleźć można listę wybranych wystawców tegorocznej edycji wraz z prezentacją ich oferty.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Źródło: Targi EUROTOOL®

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również