Kwietniowy MM Magazyn Przemysłowy do pobrania za darmo

Udostępnij:

W naszej (zdalnej obecnie) redakcji trwają prace nad majowym numerem czasopisma MM Magazyn Przemysłowy, a tymczasem udostępniamy do bezpłatnego pobrania numer kwietniowy.

W nowym module "White paper" na naszej głównej stronie internetowej (link także na końcu tego artykułu) można pobrać bezpłatnie, a także obejrzeć na ekranie komputera lub w urządzeniach mobilnych najświeższe wydanie magazynu MM Magazyn Przemysłowy

W obecnej sytuacji odosobnienia i narodowej kwarantanny chcemy w ten sposób wspierać Państwa m.in. w pozyskiwaniu istotnych informacji dotyczących możliwości funkcjonowania i rozwoju firm w tych trudnych czasach.

Tematem przewodnim w czwartym numerze MM Magazynu Przemysłowego jest nowoczesna logistyka, o automatyzacji systemów logistycznych opowiadają przedstawiciele wybranych firm z branży logistycznej działających na polskim rynku. Rozmawiamy także z przedstawicielami ośrodków targowych w Poznaniu i Kielcach o obecnej, trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się branża targowa.

Zachęcamy Państwa do pobierania naszego magazynu. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w nim wiele ciekawych treści, które mogą wspierać i inspirować w prowadzeniu dalszej działalności.

Zapraszamy do lektury!

>>Pobierz MM Magazyn Przemysłowy 4/2020<<

 


Udostępnij:

Drukuj


TOP w kategorii
Artykuł ten ukazał się w czasopiśmieMMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również