Łatwiejsze sprzątanie zabrudzeń przemysłowych

©

Udostępnij:

Svenska Cellulosa Aktiebolaget, właścieciel marki Tork, która dostarcza profesjonalne rozwiązania do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców, w swojej ofercie szeroką gamę czyściw papierowych i włókninowych.

Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych to miękkie i elastyczne czyściwo, które doskonale sprawdza się przy czyszczeniu detali z oleju i smaru. Dzięki technologii excelClean czyściwo dobrze wchłania wodę, oleje i rozcieńczalniki. W efekcie sprzątanie nie wymaga uporczywego szorowania i zajmuje mniej czasu. Czyściwo dostępne jest w formie fabrycznie ciętych listków w przenośnych, kartonowych pudełkach, które można mieć zawsze pod ręką.www.tork.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również