Liczne podpisane kontrakty i sprzedane maszyny

Targi STOM 2017 © MM

Udostępnij:

Z tegorocznych Targów Przemysłowej Wiosny wielu wystawców wróci z podpisanymi kontraktami i zleceniami. To efekt udanych rozmów biznesowych prowadzonych na stoiskach.

Na kieleckich targach zaprezentowało się w sumie ponad 900 firm z 38 krajów. To jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce. Dla wystawców to okazja do zaprezentowania nowości. 

Mamy w ofercie bardzo dużo tokarek, tu natomiast prezentujemy model z nowej linii z innowacyjnymi rozwiązaniami – mówi Piotr Dembny, dyrektor handlowy Stürmer Maszyny Sp. z o.o. – Jest bardziej zabudowana i zautomatyzowana. To kompletnie nowy produkt.

Tokarki przemysłowe o większych parametrach obróbki zwróciły również uwagę gości stoiska HAFEN.

 

Na stoisku zaprezentowaliśmy cały przekrój naszej oferty, m.in. frezarki, wysokoobrotowe wiertarki i wiertarko-frezarki – wyjaśnia Piotr Krupa z HAFEN. – Targi są dla nas bardzo owocne. Dopięliśmy tutaj kilka realizacji.

Wielu odwiedzających Targi Przemysłowej Wiosny poszukiwało innowacyjnych rozwiązań. Tak było w przypadku klientów firmy Stäubli Łódź Sp. z o.o.

 

Pojawiało się bardzo wiele pytań ze strony osób poszukujących innowacyjnych, bezpiecznych złączy pneumatycznych - wyjaśnia Michał Glanowski ze Stäubli. – Z tego względu sporym zainteresowaniem cieszyły się nasze złącza, które mają funkcję dekompresji.

Wiertarki oraz wycinarki wodne przyciągnęły natomiast odwiedzających na stanowisko CNC-PROJEKT Sp. z o.o. Sp. k.

 

Podpisaliśmy także umowę z jednym z klientów – Konrad Bulanda, dyrektor ds. sprzedaży. – W tym roku były to nasze trzecie Targi Przemysłowej Wiosny. Do Kielc z całą pewnością przyjedziemy również za rok.Z podpisanymi kontraktami na sprzedaż wraca także firma DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o.

 

Sporym zainteresowaniem cieszyła się szlifierka szerokotaśmowa – wyjaśnia Marzena Rosa z DIG ŚWITAŁA. – Podczas targów sprzedaliśmy aż trzy takie maszyny. Również podpisaliśmy dwie umowy na naszą nowość - giętarkę do rur. Przeprowadziliśmy sporo bardzo owocnych rozmów biznesowych.

Kolejne wydarzenie na podobną skalę odbędzie się w Kielcach we wrześniu Będzie to Przemysłowa Jesień – zaplanowana między 25 a 29 września.

Udostępnij:

DrukujDominika Gorgosz
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również