Liderzy branży na Targach 4Insulation i EFE

targi 4Insulation © Expo Kraków

Udostępnij:

Branża izolacyjna i energetyczna rozwija się z roku na rok coraz prężniej. Aby nadążyć za najnowszymi trendami i technologicznymi nowinkami, warto odwiedzić 3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych, które odbędą się w dniach 11–12 października w Międzynarodowym Centrum Targowo–Kongresowym EXPO Kraków.

To jedyne w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów z branży izolacji przemysłowych oraz dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji i osób kształcących się w zawodzie. Przy tej okazji warto również poznać metody gwarantujące oszczędność energii, odwiedzając Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE, odbywające się równolegle z wystawą 4Insulation.Kompendium wiedzy
Targom towarzyszy III Konferencja Naukowo-Techniczna „Heat not Lost”. Stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń związanych z realizacją postanowień ustawy o efektywności energetycznej oraz kierunków i możliwości osiągnięcia konkurencyjnej gospodarki niskoemisyjnej. Intencją organizatorów konferencji jest łączenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów wiedzy.

Istotnym punktem programu są również warsztaty pt. „Białe certyfikaty – dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie”. Ich uczestnicy otrzymają dostęp do pełnej wiedzy na temat procedury pozyskiwania białych certyfikatów – od momentu wyboru inwestycji odpowiadającej założeniom białych certyfikatów, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.Program towarzyszący
Uzupełnieniem targów 4Insulation oraz EFE będą 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych. Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas wystawy IEX 16–17 maja 2018 r. W programie wydarzenia znalazły się również pokazy prac wysokościowych oraz montażu rusztowań i izolacji. Dodatkowo w trakcie targów będzie można odwiedzić nietypowy autobus energetyczny – mobilne centrum promocji i edukacji Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Podczas Targów eksperci KAPE zaprezentują w nim szereg możliwości poprawy efektywności energetycznej, stanu środowiska naturalnego oraz nowoczesne systemy oszczędności energii.

Równocześnie z Targami 4Insulation odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-EXPO. Połączenie tych wydarzeń targowych wynika ze ścisłej współpracy branż, co da zwiedzającym olbrzymią dawkę wiedzy, innowacji oraz możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych.

Dla chętnych przygotowano pulę bezpłatnych biletów wstępu. Aby je odebrać, należy wejść na stronę www.4insulation.eu i dokonać rejestracji.

Źródło: EXPO Kraków

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również