Majowe Konferencje Techniczne dla przemysłu

Konferencje Techniczne © Axon Media

Udostępnij:

„Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” oraz „Niezawodność i utrzymanie ruchu” – te dwie konferencje skierowane do przedstawicieli przemysłu godne są uwagi w majowym kalendarzu spotkań branżowych.

Konferencje Techniczne Axon Media rokrocznie skupiają praktyków z doświadczeniem z takich firm jak: Berner, OMRON Electronics, Balluff, Turck, Pepperl+Fuchs, Elmark Automatyka, Pilz, 7bar, Impex-Saro, BEKO Technologies, Fanuc, Techem, B&R Automatyka Przemysłowa, igus, Simex, Güdel, Murrelektronik, Pneumat System, SIBA oraz wielu innych. Można liczyć na najnowszą dawkę wiedzy, networking i wymianę doświadczeń.W tegorocznym cyklu specjalistycznych Konferencji Technicznych zaplanowano w sumie 17 wydarzeń. Najbliższa konferencja pt. „Robotyzacja dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” odbędzie się 16 maja w Gdyni. Inteligentna komunikacja, rozwiązania sieciowe i aplikacje zrobotyzowane, roboty współpracujące, hybrydowe bezpieczeństwo to tylko kilka zagadnień z szerokiego programu wydarzenia.

Kolejne wydarzenie to spotkanie 24 maja w Luboniu pod Poznaniem pt. Niezawodność i utrzymanie ruchu”. W programie m.in. efektywne rozwiązania i trendy w UR, optymalizacja pracy warsztatu, redukcja czasów przestojów, parametryzacja, sprężone powietrze, technologie ultradźwiękowe i kamery termowizyjne.

Konferencje przeznaczone są dla przedstawicieli działów produkcji, badań i rozwoju, utrzymania ruchu, jakości oraz członków zarządów i właścicieli firm. Pełny harmonogram warto sprawdzić na www.KonferencjeTechniczne.pl, tym bardziej że wydarzenia są bezpłatne.Źródło: Axon Media

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również