Makor-Tix® – kompleksowa ochrona metalu

©

Udostępnij:

Makor-Tix® to gruntoemalia marki Polifarb Dębica o wszechstronnym zastosowaniu - zapewnia antykorozyjną ochronę i estetyczny wygląd wszelkim metalowym powierzchniom.

Po Makor-Tix® chętnie sięgają zarówno specjaliści, jak i odbiorcy indywidualni, ponieważ jest to produkt „2 w 1", czyli farba gruntująca o właściwościach przeciwrdzewnych oraz emalia nawierzchniowa. Podwójne zastosowanie tej akrylowej gruntoemalii zapewnia profesjonalną ochronę i dekorację metalowych dachów, ogrodzeń czy konstrukcji stalowych oraz oszczędność czasu i pieniędzy.Makor-Tix® wyróżnia się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, dlatego pomalowane nim sprzęty doskonale sprawdzą się
w różnych warunkach eksploatacji. Produkt można także nanosić na niewielkie ogniska rdzy. Makor-Tix® tworzy trwałe, matowe powłoki o wysokiej sile krycia
i bardzo dobrych właściwościach mechanicznych, natomiast gęsta, żelowa konsystencja farby pozwala na jej grubowarstwową aplikację. Makor-Tix® służy także do dekoracji - pełna paleta barw tej gruntoemalii to 10 gotowych kolorów: szary perłowy, ciemny zielony, czerwony, szary metaliczny, grafitowy, brąz czekoladowy, zielony, wiśniowy, miedziany i czerwony tlenkowy.

Gruntoemalia Makor-Tix® ma ekologiczną recepturę i przeznaczona jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, cynkowych, żeliwnych, aluminiowych, miedzianych oraz stopów metali. Produkt jest szczególnie zalecany do zabezpieczeń antykorozyjnych: pokryć dachowych, rynien, siatek ogrodzeniowych oraz metalizowanych powierzchni stalowych konstrukcji mostów.

www.polifarb-debica.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również