MakroPro 2.0 - jeden produkt, dużo rozwiązań

Wiśniowski, bramy garażowe, MakroPro © wiśniowski

Udostępnij:

Profesjonalny biznes to profesjonalne rozwiązania. Nie ma tu miejsca na produkt niekompletny, niedopracowany lub posiadający słabe punkty. Bramy garażowe są często decydujące, jeśli chodzi o płynne funkcjonowania przedsiębiorstwa. W ofercie firmy Wiśniowski pojawiła się brama, która łączy wszystkie najlepsze cechy dostępne na rynku.

MakroPro 2.0 to nowa wersja sprawdzonej bramy segmentowej MakroPro. Zastosowanie unikatowych rozwiązań technologicznych ułatwia i przyspiesza jej montaż, zapewnia bezpieczeństwo, poprawia warunki zabudowy i termikę. Biznes ma wysokie i bardzo konkretne wymagania wobec produktów, które na co dzień decydują o jego sukcesie. W przypadku bram przemysłowych istotna jest wytrzymałość, bezpieczeństwo, termoizolacja, łatwość montażu i obsługi oraz ochrona przed włamaniem. Produkt idealny powinien łączyć wszystkie powyższe cechy.

Szczelność, czyli oszczędność

Co w największym stopniu decyduje o szczelności bramy? Bez wątpienia jest to system uszczelek, które izolują wnętrze budynku od chłodnego lub gorącego otoczenia. W przypadku bramy MakroPro 2.0 konstruktorzy skupili się na zagwarantowaniu najlepszej termicznej ochrony w każdej części produktu.

Bramy serii MakroPro 2.0 w standardzie wyposażone są w system ThermoSet. W jego skład wchodzi trzykomorowa, dwulistkowa uszczelka boczna, która zapewnia odpowiednią izolację ościeżnic, a także dwulistkowa uszczelka montowana do górnego panelu wraz z uszczelnieniem narożnikowym. Gwarantują one właściwą izolację w miejscach, które są bardzo podatne na utratę ciepła. Chroniony jest więc cały obwód płaszcza bramy. System uzupełniają mocno przylegające uszczelnienia między panelami.

Wysoka szczelność bramy to gwarancja niższych kosztów ogrzewania budynku. W projekcie MakroPro 2.0 wyeliminowano wszystkie mostki termiczne, które mogłyby wpływać na walory izolacyjne bramy. Łatwość montażu

Czas to pieniądz i każda zaoszczędzona godzina jest w biznesie na wagę złota. Montaż bramy MakroPro 2.0 jest w porównaniu do swojej poprzedniczki nawet o godzinę szybszy. W jaki sposób udało się uzyskać aż taką oszczędność czasu?
W bramie MakroPro 2.0 zastosowano zestaw podwójnych „fasolek” ościeżnicy. Jest to udogodnienie w przypadku problemów w trakcie montażu. Mniej wiercenia wymaga stabilne zamontowanie elementów napędowych bramy w nadprożu. Udało się to dzięki umieszczeniu sprężyn po bokach wału. 

Nie trzeba także wiercić dziur pod napęd elektryczny. Kompaktowy automat mocowany jest za pomocą blachy montażowej bezpośrednio na ościeżnicy. Gwarantuje to dodatkowy komfort użytkowania, ponieważ ościeżnica nie przenosi drgań i gwarantuje cichszą pracę napędu. Na wysokości 1000 [mm] od podstawy ościeżnic wybijany jest znacznik-strzałka. Umożliwia on precyzyjnie ustalenie prawidłowej wysokości ościeżnic.

Źródło Wiśniowski

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również