Małe frezy walcowo-czołowe z serii Mini

Preview
Seco Tools
Reklama
Reklama

Nowe frezy walcowo-czołowe z serii JM100 Mini firmy Seco Tools to element bogatej i nieustannie poszerzanej gamy frezów Jabro z węglika spiekanego. Frezy te doskonale sprawdzą się w przypadku obróbki powierzchni wymagających mikroprecyzji, gwarantując wysoką jakość i dokładność wykończenia.

W przypadku mikroobróbki w warunkach zerowej widoczności obrabianej powierzchni i narzędzia skrawającego, frezy JM100 Mini gwarantują – dzięki geometrii o najwyższej precyzji, praktycznie całkowitemu brakowi bicia, doskonałym powłokom i wąskim tolerancjom promienia – długotrwałą eksploatację, stabilność i doskonałą jakość obróbki.

Reklama

Frezy JM100 Mini umożliwiają uzyskanie gładkich powierzchni elementów form i matryc, a także minimalizują konieczność wykonywania dodatkowych czynności, dzięki czemu czas obróbki elementów ulega skróceniu. Specjalna powłoka spowalnia zużycie narzędzia, co przekłada się na obniżenie ogólnych kosztów eksploatacji i eliminuje konieczność jego częstej wymiany. Ponadto gwarantuje gładkość powierzchni i niezawodne działanie za każdym razem. Wąski zakres tolerancji promienia wynoszący ±0,005 μm praktycznie całkowicie eliminuje zjawisko bicia, co zapewnia większą produktywność, obniża koszt obróbki pojedynczego elementu, a ponadto gwarantuje najwyższą precyzję procesu, stabilność i niezawodność.

Frezy JM100 Mini są dostępne w wersjach o średnicy od 0,2 do 3,0 mm (od 0,008 do 0,118 cala), promieniach zaokrąglenia w zakresie od 0,05 do 0,3 mm (od 0,002 do 0,012 cala), RE = ±0,005 i długości wysięgu od 1,5* do 20* DC, z dwoma lub trzema ostrzami.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Seco Tools

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama