Małogabarytowy zamek obrotowy Southco

Firma Southco rozszerza ofertę zamków obrotowych o nowy model R4-10 z podwójnym ryglowaniem. Jest to zamek obrotowy o małych rozmiarach z wielopunktowym blokowaniem, pozwalającym na jego zaryglowanie przez dwa niezależne mechanizmy.

Mechanizm podwójnego ryglowania oraz małe gabaryty czynią zamek R4-10 idealnym do zastosowań w drzwiach i panelach wymagających zapewnienia jego obsługi z różnych miejsc. Dla przykładu, R4-10 z podwójnym ryglowaniem ułatwia dostęp przy wchodzeniu i wychodzeniu przez drzwi wejściowe lub też przy dostępie do większych paneli i sekcji urządzeń z dwóch różnych miejsc.

Jako najmniejszy zamek z serii R4-10, model z podwójnym ryglowaniem zajmuje bardzo małą przestrzeń wewnątrz obudowy, oferując dobrze ukryty mechanizm blokujący i zwiększony poziom bezpieczeństwa. Zamki tej serii są wykonywane ze stali nierdzewnej. Mogą zawierać zintegrowany odbój oraz mechanizm jedno- lub dwustopniowego zamykania, doskonale predestynujące je zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą być łączone z całą gamą mechanicznych i elektronicznych siłowników oraz kabli firmy Southco, co pozwala na realizację kompletnych systemów zamknięć obrotowych.

Źródło: Mepax


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.