Marcowe spotkanie podwykonawców i zleceniodawców w Poznaniu

©

Udostępnij:

To już trzecia edycja Subcontracting w Poznaniu. Marcowe targi kooperacji przemysłowej cieszą się rosnącym zainteresowaniem firm nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Przyszłego partnera w biznesie będzie można poszukać wśród 50 firm biorących udział w targach oraz wśród 60 uczestników spotkań kooperacyjnych.

W ofercie wystawców targów Subcontracting (26-28 marca 2014 r.) zwiedzający znajdą m.in. następujące usługi: obróbkę cieplną, obróbkę plastyczną, obróbkę skrawaniem, frezowanie, toczenie, szlifowanie, wycinanie wykrawarką laserową, plazmową i wodną, spawanie, odlewanie, gięcie blach, śrutowanie, cynkowanie, malowanie proszkowe, przygotowanie powierzchni, utrzymanie ruchu, montaż instalacji przemysłowych, optymalizację procesów produkcyjnych, kontrolę jakości i sortowanie, naprawę i regenerację oraz wykonywanie nowych elementów części maszyn i linii produkcyjnych, a także usługi z zakresu analiz numerycznych procesów tłoczenia, odlewania, spawania, zderzeń pojazdów i wytrzymałości konstrukcji.Biznesowe rozmowy, a co za tym idzie – przyszłe kontrakty, ułatwią z pewnością spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings, które odbędąsię podczas dwóch dni targów Subcontracting. Ich formuła umożliwia bezpośredni kontakt z klientem, poznanie się i przedstawienie idei współpracy. Spotkania adresowane są do firm poszukujących podwykonawców. Usługodawcami są firmy – wystawcy targów SUBCONTRACTING.

Na specjalnej platformie http://www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014 , na której można umawiać się na spotkania, zarejestrowało się już ponad 60 uczestników z Polski, Niemiec, Francji, Szwajcarii i Turcji.

Subcontracting Meetings są organizowane we współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM i mają wsparcie sieci Enterprise Europe Network. Udział w nich jest bezpłatny.Tegoroczna edycja targów Subcontracting (pawilon 15) odbywa się równolegle z Targami Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA (pawilon 15), Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM (pawilony 7, 7A, 8, 8A) oraz Motor Show (pawilony 3, 3A, 4, 5, 5A, 6A oraz 2). To niepowtarzalna okazja do znalezienia nowych partnerów z wielu branż przemysłu.

Więcej informacji na www.subcontracting.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również