Marki Winterthur Technology Group teraz w portfolio 3M

© 3M

Udostępnij:

Firma 3M Poland Sp. z o.o., dzięki połączeniu z firmą Winterthur Technology Poland Sp. z o.o., poszerzyła portfolio profesjonalnych produktów ściernych o znane i cenione marki: Winterthur, Wendt i SlipNaxos.

Połączenie 3M Poland Sp. z o.o. i Winterthur Technology Poland Sp. z o.o. to integracja uzupełniających się technologii i kolejny etap rozwoju 3M w segmencie precyzyjnego szlifowania materiałów trudnościeralnych. Rozszerzona linia produktów oraz dodatkowe rozwiązania szlifierskie i wykończeniowe to tylko niektóre z korzyści połączenia.- Winterthur Technology Group to dla nas bardzo ważny partner ze znaczącym dorobkiem nie tylko jeśli chodzi o pozycję w branży, ale także podejście do prowadzonego biznesu, w tym m.in. działania w obszarze badań i rozwoju czy troskę o jakość produktów i środowisko naturalne - komentuje połączenie obu firm Michał Niedbalski, Sales Manager z 3M Poland.
Winterthur jest jednym z największych dostawców technologii szlifowania precyzyjnego i obsługuje klientów w rozwijającym się segmencie szlifowania materiałów trudnościeralnych w takich branżach jak: motoryzacyjna, lotnicza, stalowa, narzędziowa, szklarska a także w zakresie obróbki podzespołów mechanicznych.

3M to światowy lider w dostarczaniu technologii ściernych do szerokiej gamy zastosowań - od szlifowania, przez gratowanie i oczyszczanie, aż do wykańczania powierzchni. Firma nieustannie wprowadza kolejne innowacje, odpowiadając na stale zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki połączeniu unikalnego know how obu firm, Klienci 3M będą mogli skorzystać z najwyższej jakości produktów i zaawansowanych technologii, a także z niezawodnego serwisu.

Połączenie 3M Poland Sp. z o.o. i Winterthur Technology Poland Sp. z o.o. nastąpiło 31 stycznia 2013 r. Opracowano już wspólną komunikację biznesową, a obecnie trwa intensywny proces integracji obu firm.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również