Maszyny Kovosvit na targach STOM

Kovosvit MAS © Kovosvit MAS

Udostępnij:

W kwietniu podczas targów STOM w Kielcach swoje produkty zaprezentuje m.in. firma Kovosvit MAS, jeden z największych producentów obrabiarek w Czechach i w Europie Środkowej. 

Prawie 80 lat tradycji, wiele wyróżnień za wkład techniczny w rozwój branży oraz badania to poświadczenie pozycji wśród liderów na rynku.Czeska firma oferuje szeroką gamę maszyn obróbczych, w tym pionowe i poziome centra obróbcze, centra portalowe i pięcioosiowe centra obróbcze. Oprócz tego w portfolio firmy można znaleźć szeroką paletę tokarek CNC przez uniwersalne tokarki kołowe po centra tokarskie i maszyny wielofunkcyjne.

Kovosvit MAS posiada również swoją odlewnię, w której odbywa się produkcja z żeliwa szarego i żeliwa sferoidalnego.

Ponadto inżynierowie z działu Automatyki oferują robotyzację i automatyzację obrabiarek w celu zmaksymalizowania efektywności produkcji.

Podczas Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi Stom-Tool w Kielcach w dniach 10-12 kwietnia 2018 r. będzie można odwiedzić stoisko firmy (C 37), by zapoznać się z ofertą oraz przyjrzeć się z bliska maszynie oraz porozmawiać z obecnymi na stoisku konsultantami.

Źródło: Kovosvit MAS

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również