Matrix: Szlifierki do gwintów zewnętrznych i wewnętrznych

© Matrix Machine Tools

Udostępnij:

Firma Matrix Machine Tools ma w swojej ofercie szlifierek dwie nowości - konstrukcje o niewielkim profilu.

Pierwsza z nich to szlifierka do gwintów zewnętrznych 0550 przeznaczona do elementów o średnicy do 100 mm i rozstawie 500 mm. Została ona zaprojektowana specjalnie do mniejszych elementów, takich jak przekładnie ślimakowe sterowania elektrycznego, wskaźniki, śruby mikrometryczne i inne elementy instrumentów pomiarowych.Druga konstrukcja to szlifierka do gwintów wewnętrznych 3060. Przeznaczona jest do elementów o średnicy wewnętrznej do 180 mm i rozstawie 300 mm, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań, od wytwarzania elementów pomiarowych, poprzez nakrętki toczne aż po przekładnie układów sterowania.

Obie maszyny zaprojektowano przy użyciu najnowocześniejszych środków i - podobnie jak wszystkie maszyny Matrix - są one dostarczane z oprogramowaniem do tworzenia gwintów ProfileMate, z układem chłodzenia, chłodziarką wrzeciona, tarczą szlifierską i elementami okładziny diamentowej.

Firma Matrix zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na targach GrindTec 2012 w Augsburgu w Niemczech w dniach 14-17. marca, hala 3, stoisko 3 068.Udostępnij:

DrukujAneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również