Mechaniczne sumo, czyli zawody robotów

Preview
ASTOR
Reklama
Reklama

Już 13 listopada hala Expo Silesia zamieni się w arenę walk i wyścigów. To właśnie na ten dzień planowane są zawody robotów mobilnych organizowane przez firmę ASTOR wspólnie z Kołem Naukowym INTEGRA.

Rywalizacja będzie jednym z elementów Targów Wspomagania Procesów Przemysłowych, które odbędą się dniach 13-15 listopada w sosnowieckim centrum wystawienniczo-konferencyjnym.

Reklama

Astor Robot Challenge to zawody, w których zespoły wystawiają samodzielnie zaprojektowane i zbudowane roboty mobilne. Drużyny startują w czterech kategoriach, a w każdej z nich zasady oraz cel, jaki należy osiągnąć, aby wygrać, są inne. Rozgrywki w klasie Sumo i Minisumo polegają na rywalizacji dwóch robotów starających się zepchnąć przeciwnika z ringu („dojo"). Natomiast w zmaganiach w klasie Linefollower i Linefollower Enhanced roboty muszą przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Zadanie będą utrudniały przeszkody, przerwy na trasie oraz tunele.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama