Miernik do pomiaru CO/CO2 w otoczeniu

Miernik testo 315-3 gwarantuje równoległy i bezpośredni pomiar zawartości CO/CO2 w powietrzu zgodnie z normą EN 50543. Pomiar jest łatwy i wygodny, a wartości pomiarowe można przesłać do analizatora testo 330.

Dzięki bardzo dokładnemu sensorowi elektrochemicznemu do pomiaru stężenia CO oraz odpornemu na przekroczenia sensorowi CO2 na podczerwień miernik testo 315-3 stanowi jedno z najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych. Jest idealnie chroniony przed wpływami zewnętrznymi dzięki solidnej budowie i opcjonalnemu futerałowi TopSafe.

Podczas pomiaru, alarm wizualny i dźwiękowy niezwłocznie powiadamia o przekroczeniu regulowanych wartości granicznych. Dzięki bezprzewodowemu transferowi danych przez moduł IrDA lub Bluetooth można przesyłać wyniki pomiaru bezpośrednio do analizatora spalin testo 330 lub je po prostu wydrukować. Funkcja automatycznego wyłączania oraz litowy akumulator polimerowy zapewniają, że dzięki długiemu czasowi pracy urządzenie może być używane ciągle, bez niepotrzebnego zużywania energii.

www.analizatorspalin.pl


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.