MM Magazyn Przemysłowy – Trzymamy rękę na pulsie wydarzeń

Newsroom © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Podczas tegorocznych targów STOM w Kielcach redakcja MM Magazynu Przemysłowego we współpracy z organizatorem targów – Targami Kielce uruchamia po raz pierwszy w Polsce NEWSROOM, czyli miejsce, które przez trzy dni będzie centrum bieżących informacji o wydarzeniach targowych.

Na koniec każdego dnia targowego subskrybenci otrzymają newsletter przygotowywany z materiałów zebranych w ciągu dnia. Znajdą się w nim informacje o wydarzeniach targowych, produktach prezentowanych na stoiskach i technologiach w nich stosowanych, a także rozmowy z przedstawicielami świata przemysłu.MM Magazyn Przemysłowy zawsze aktywnie uczestniczy w wydarzeniach związanych z branżą przemysłową. Interesują nas wszelkie nowiny techniczne, odkrycia naukowe, najnowsze techniki produkcyjne, nowoczesne materiały i technologie oraz maszyny i urządzenia. Jesteśmy obecni na wszystkich ważniejszych targach branżowych, gdzie mamy okazję spotkać przedstawicieli świata przemysłu, oglądać najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny oraz zbierać informacje o nich.

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera za pośrednictwem strony internetowej.

www.magazynprzemyslowy.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również