MM Magazyn Targowy na Targi STOM

MM Magazyn Przemysłowy © Raven Media

Udostępnij:

W dniach 10-12 marca 2015 roku odbywają się targi STOM 2015 w Kielcach, jedna z największych w Polsce przemysłowych imprez branżowych. „MM Magazyn Przemysłowy” jest głównym partnerem tego wydarzenia. W ramach współpracy z targami nasza redakcja wydaje specjalny dodatek pt. „MM Magazyn Targowy STOM-TOOL 2015”.

Magazyn targowy będzie dystrybuowany 2 tygodnie przed targami oraz na terenie ekspozycyjnym (podczas trwania targów). Magazyn powstaje według formuły sprawdzonej przez nasza siostrzana redakcje w Niemczech (tytuł „MM MaschinenMarkt”) wydawanej m.in. podczas targów: EMO, Hannover Messe, METAV, AUTOMATICA i EuroMold. Przygotowane przez nas w ubiegłych latach magazyny targowe spotkały się z wieloma wyrazami uznania. Zarówno ze strony reklamodawców, którzy zaobserwowali zwiększone zainteresowanie prezentowanymi rozwiązaniami, jak i Czytelników, którzy efektywnie mogli wykorzystać czas spędzony na targach.Publikacja ta będzie zawierać pełne informacje o targach STOM-TOOL 2015 oraz imprezach towarzyszących, a także plan stoisk, opisy najciekawszych produktów prezentowanych podczas tej imprezy oraz zestawienie produktów zgłoszonych do nagród targowych.

W magazynie targowym zaprezentujemy także najnowsze raporty poświecone sytuacji na polskim i zagranicznym rynku obróbki metali oraz artykuły merytoryczne poświecone wiodącym tematom prezentowanym podczas targów, min.:

• Nowe trendy na rynku obróbki metali - maszyny, urządzenia, usługi
• Robotyzacja i automatyzacja obróbki metali
• Technologie laserowego ciecia i obróbki powierzchniowej
• Oprogramowanie CAD-CAM - wspomaganie komputerowe procesów obróbki metali
• Urządzenia kontrolno-pomiarowe, technika pomiarowa i badanie materiałów

Magazyn Targowy STOM-TOOL będzie również dystrybuowany na odbywających się jednocześnie z targami STOM-TOOL innych salonach targowych. Równolegle z targami STOM-TOOL (Targami Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi)
odbywać się będą: STOM-BLECH (Targi Obróbki Blach), STOM-LASER (Targi Laserów i Technologii Laserowych), WIRTOPROCESY (Targi Wirtualizacji Procesów) i SPAWALNICTWO (Targi Technologii i Urządzeń dla Spawalnictwa).

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Kierownik Działu Reklamy

Ewa Gardoń
tel. 71 78 23 199
kom. 608 600 104
e-mail: [email zakodowany]

Key account manager

Izabela Kurgan
tel. 71 78 23 198
kom. 608 600 120
e-mail: [email zakodowany]

Key account manager

Kamil Nowak
tel. 71 78 23 196
kom. 662 241 007
e-mail: [email zakodowany]

 

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również