MM MaschinenMarkt – fachowe medium roku 2015

© ©Fernando Baptista / bapfoto.de

Udostępnij:

 

„MM MaschinenMarkt” otrzymał tytuł „Fachmedium des Jahres 2015“ (Fachowe Medium Roku 2015) nadany w trakcie Kongresu Niemieckiej Prasy Branżowej. Pismo zostało wyróżnione za nowy layout, innowacyjność i wysoką dziennikarską jakość.

Rozdanie nagród nastąpiło 20 maja, a wydawnictwa konkurowały w 11 kategoriach. „MM MaschinenMarkt” zwyciężył w kategorii „Najlepsze Medium Fachowe z obrotami ponad 2,5 mln euro”.– W 121. roku istnienia pismo „MM MaschineMarkt” przeprowadziło udany relaunch i udowodniło, że tradycja nie koliduje z zamiłowaniem do innowacji i spojrzeniem w przyszłość – czytamy w decyzji jury konkursu, które doceniło uniwersalność pisma połączoną z dziennikarską dociekliwością. Jury zwróciło szczególną uwagę na rubrykę "Industrie-Barometer", którą redakcja tworzy wraz z Instytutem ifo i która jest swoistym badaniem EKG branży.

Wydawca pisma – Hans-Jürgen Kuntze, dziękując za przyznanie prestiżowego tytułu, mówił: – Wyróżnienie to jest dla naszego 16-osobowego zespołu nagrodą za żmudny proces repozycjonowania i za naszą odwagę do wejścia na nową drogę w prasie branżowej.

www.maschinenmarkt.de

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również