MM NEWSROOM – W centrum wydarzeń

Preview
MM Magazyn Przemysłowy
Reklama
Reklama

Nowości targowe, najciekawsze stoiska, konferencje, seminaria, pokazy, warsztaty – wszystkie te wydarzenia na bieżąco relacjonujemy prosto z targów ITM Polska. 

Po raz pierwszy w historii targów ITM Polska MM Magazyn Przemysłowy we współpracy z organizatorem imprezy, Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, przygotował MM NEWSROOM. Przez cztery dni jest to centrum informacji o wydarzeniach targowych oraz miejsce pracy redakcji. To tu powstają materiały na stronę internetową, na profil na Facebooku oraz przygotowywana jest codzienna porcja newsów do newslettera MM Magazynu Przemysłowego. Będzie on rozsyłany każdego dnia, bezpośrednio po zakończeniu targów. Zawarte w nim będą najciekawsze rozmowy, relacje, artykuły oraz galerie zdjęć. Newsletter będzie podsumowaniem tego, co dzieje się podczas ITM Polska.

Reklama

Nasi redaktorzy odwiedzą wszystkie salony tematyczne w poszukiwaniu nowinek technicznych, odkryć naukowych, najnowszych technik produkcyjnych, nowoczesnych materiałów i technologii oraz maszyn i urządzeń. Zbieramy dla Was informacje o najbardziej zaawansowanych technologicznie produktach i usługach. Na stoiskach targowych przeprowadzamy bowiem rozmowy, ale też przygotowujemy obszerne fotorelacje i wideorelacje. Będziemy także uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach targowych, w tym m.in. w pokazach, seminariach i warsztatach. Sami również przygotowujemy jedno z ważniejszych wydarzeń, czyli dyskusję branżową MM Speakers Corner. Nasz Newsroom jest także miejscem spotkań z przedstawicielami wiodących firm ze świata przemysłu, z którymi rozmawiamy na temat innowacji oraz trendów w ich branżach.

>>Zapisz się na newsletter<<

Reklama

Wszystkie te materiały są na bieżąco umieszczane na naszej stronie internetowej www.magazynprzemyslowy.pl. Tam również znajduje się formularz do subskrypcji naszego newslettera.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama