Mniejsza siła dla większej produktywności

© TAEGUTEC

Udostępnij:

Oto nowa linia narzędzi frezarskich ChaseHepta z kątem przystawienia 45° zasilanych jednostronnymi płytkami o siedmiu ostrzach i helikalnej krawędzi tnącej.

Rosnąca popularność kompaktowych centrów obróbczych stymuluje wzrost popytu na narzędzia generujące niższe opory skrawania, a przez to umożliwiające efektywną obróbkę powierzchni przy zachowaniu znacznie dłuższej żywotności narzędzia. W odpowiedzi firma Taegutec wprowadziła na rynek nową linię narzędzi frezarskich ChaseHepta z kątem przystawienia 45° zasilanych jednostronnymi płytkami o siedmiu ostrzach i helikalnej krawędzi tnącej.Ich zaletą jest wysoka odporność na drgania i uszkodzenia oraz niewielkie opory skrawania. Nowe płytki dostępne są w dwóch geometriach łamacza: ~M do frezowania stali i żeliwa oraz ~ML do stali nierdzewnych i innych materiałów trudnoskrawalnych.

W skład serii wchodzą zarówno frezy trzpieniowe (Ø 32-50 mm), jak również głowice walcowo-czołowe (Ø 32-12). Oprócz obróbki płaszczyzn narzędzia te mogą być także stosowane do frezowania rowków w pełnym materiale.

www.taegutec.com.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również