Mobilne roboty do dynamicznych środowisk

roboty przemysłowe Omron © Omron

Udostępnij:

Nowa rodzina mobilnych robotów LD firmy Omron została opracowana z myślą o błyskawicznym, niezawodnym przenoszeniu materiałów oraz autonawigacji w dynamicznych środowiskach.

Ich platforma sprawdzi się w transporcie towarów w magazynach, centrach dystrybucyjnych i zakładach produkcyjnych. W zależności od modelu zapewnia udźwig nawet do 130 kg. W porównaniu z tradycyjnymi pojazdami sterowanymi automatycznie (AGV) mobilne roboty mają możliwość autonawigacji bazującej na naturalnej infrastrukturze zakładu, nie wymagającej kosztownych i czasochłonnych modyfikacji przestrzeni – stosowania magnesów w podłodze ani taśm lub niwelatorów laserowych zazwyczaj koniecznych w tradycyjnych zastosowaniach.Częścią oferowanego pakietu jest LD Cart Transporter – zautomatyzowane urządzenie służące do przemieszczania wózków. Transporter jest wyposażony w urządzenie do automatycznego połączenia z wózkiem oraz funkcję odpowiedniej regulacji toru podejścia.Źródło: Omron

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również