Mobilność i cyberbezpieczeństwo w Przemyśle 4.0

© VIX

Udostępnij:

W dniach 6-7 października 2016 r. w podwarszawskim Trojanowie odbędzie się po raz pierwszy pod nową nazwą IV Konferencja Użytkowników GE Digital.

Uczestnikami konferencji będą specjaliści oraz praktycy z dziedziny szeroko pojętego zarządzania i optymalizacji produkcji oraz osoby, które poszukują nowej wiedzy i inspiracji w tym temacie. Program konferencji skupia się na najbardziej aktualnych zagadnieniach branży osadzonej w kontekście polskich realiów i systemów SCADA/MES. W trakcie wydarzenia mowa będzie m.in. o czwartej rewolucji przemysłowej, koncepcji przemysłowego Internetu oraz smart factory.Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opinii użytkowników systemów GE Digital i historii wdrożeń pokazujących korzyści, które można uzyskać, instalując je w swoim zakładzie. Integralnym elementem każdej konferencji jest wizyta referencyjna: tym razem uczestnicy odwiedzą zakład polskiego lidera branży wielkiej syntezy chemicznej Grupy Azoty – Zakłady Azotowe "Puławy".

Program konferencji skupia się na najbardziej aktualnej tematyce branży. W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają odpowiedzi na następujące pytania:

- Czy 4-ta Rewolucja Przemysłowa staje się faktem?
- Czy koncepcja „Przemysłowego Internetu” zrewolucjonizuje nasz przemysł?
- Jak zarówno duże, jak i małe/średnie firmy w praktyce mogą realizować koncepcję „Smart Factory”?
- Jak uchronić sieć zakładową przez cyberatakami?
- Jakie narzędzia wykorzystać, aby produkować jeszcze efektywniej?

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie:
www.vix.com.pl/konferencja

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

 

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również