MOCAP zaprasza na STOM

MOCAP © MOCAP

Udostępnij:

Firma MOCAP, oferująca m.in. nakładki, zatyczki, uchwyty, taśmy, tuby i siatki w celu zaspokojenia potrzeb klientów w zakresie ochrony produktu, maskowania i jego wykańczania, swój asortyment zaprezentuje podczas zbliżających się targów STOM w Kielcach.

Od ponad 35 lat MOCAP jest jednym z liderów w produkcji wysokiej jakości produktów w technologii PVC dip moulding, technologii wtryskowej tworzyw sztucznych dla praktycznie każdego rynku. W ostatnim czasie firma ponownie rozszerzyła gamę produktów, dodając do nich m.in. nakładki polietylenowe plastikowe zatyczki i nakładki w tym zakładki i zatyczki stożkowe, zatyczki stożkowe z uchwytem, nakładki z kołnierzem, nakładki proste, zaślepki do otworów technologicznych i inne zaślepki. Ostatnio dodane elementy PVC w technologii dip moulding obejmują nakładki kwadratowe, nakładki sześciokątne, nakładki narożne, nakładki z możliwością zawieszenia.

Z ofertą firmy MOCAP będzie można zapoznać się podczas targów STOM w dniach 10-12 kwietnia br. na stoisku A-103.

Źródło: MOCAP

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również