Mocny wózek widłowy

© Hyster

Udostępnij:

Marka Hyster wprowadza do europejskiej produkcji mocny i trwały model z serii 2-3-tonowych wózków widłowych, produkowanych w Europie i dopasowanych do różnego typu codziennych zastosowań w budynkach i na zewnątrz, w sektorach takich, jak logistyka, dystrybucja i wytwórstwo.

Seria XT została zbudowana na sprawdzonych podzespołach Hyster i zapewnia operatorom długotrwałą wydajność. Wózki te są wyposażone w silniki przemysłowe – wysokoprężne, gazowe (LPG) i dwupaliwowe – gwarantujące oszczędne wykorzystanie mocy w całym trwającym 10 tys. godzin cyklu, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów cyklu życia produktu.Zaletą silników wysokoprężnych Yanmar są superszybkie świece żarowe umożliwiające szybki rozruch silnika nawet w niskich temperaturach. Dzięki zastosowanej technologii rozruchu silnika na zimno emisja spalin zostaje ograniczona, a czas wtrysku paliwa przyśpieszony na podstawie pomiaru temperatury wody.
W modelach PSI 2.4 l z opcjonalnym silnikiem LPG dostępne są dwa tryby pracy silnika: HiP, który zapewnia maksymalną wydajność i ECO-eLo, który gwarantuje optymalną oszczędność paliwa.

Dla zapewnienia komfortu użytkownikom i pozostałym osobom w miejscu pracy silniki w modelach serii XT zostały całkowicie odizolowane od ramy i osi, co sprawia, że nie dochodzi do bezpośredniego przenikania hałasu, a poziom hałasu na który narażeni są operatorzy został zredukowany do minimum. Obniżony został także poziom drgań. Dzięki pełnej amortyzacji fotel operatora dostosowuje się do wzrostu i wagi kierowcy, a obsługa maszyny staje się prosta i wygodna. Innymi cechami, które przyczyniają się do utrzymania wydajności wózków z serii XT są dobrze rozmieszczone elementy sterujące oraz niski stopień o dużej powierzchni, który ułatwia wsiadanie i wysiadanie.

www.hyster.eu

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również