Moduł bezpieczeństwa z interfejsem IO-Link

Balluff © Balluff

Udostępnij:

Nowy moduł BNI IOF firmy Balluff łączy w sobie najlepsze cechy znane z rozproszonych modułów I/O oraz bezpieczeństwo informacji. 

Moduł bezpieczeństwa z interfejsem IO-Link, do którego można podłączyć praktycznie dowolne urządzenie bezpieczeństwa, łączy się z systemem sterowania z funkcją ProfiSafe za pośrednictwem standardowego mastera IO-Link. Cała parametryzacja i konfiguracja odbywa się centralnie w sterowniku do którego moduł IO-Link wysyła informacje z urządzeń bezpieczeństwa. Integracja technologii bezpieczeństwa wymaga jedynie podłączenia modułu BNI IOF do mastera IO-Link.Firma Balluff jako pierwsza na świecie stworzyła możliwość zintegrowania systemu bezpieczeństwa z systemem sterowania przy zastosowaniu interfejsu IO-Link.Źródło: Balluff

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również