Można zgłaszać firmy do udziału w Plebiscycie „Przyjazny Pracodawca TSL”

©

Udostępnij:

Jest to pierwszy ogólnopolski plebiscyt skierowany do firm zajmujących się Transportem Spedycją lub Logistyką, które dbają o warunki zatrudnienia pracowników. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2015 r.

Idea stojąca za przyznaniem wyróżnienia „Przyjazny Pracodawca TSL” to promocja tych firm, które dbają o stabilność i rozwój miejsc pracy, rozwój kompetencji i talentów oraz różnorodność w organizacji, zapewniając jednocześnie godne i przyjazne warunki zatrudnienia. To również możliwość porównania swojej firmy na tle konkurencji. Inicjatorami i jednocześnie organizatorami plebiscytu są Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland i redakcja portalu Pracujwlogistyce.pl. W kapitule, a zarazem w gronie Patronów plebiscytu, która wyłoni zwycięzców, znaleźli się także przedstawiciele środowisk naukowych m.in. Wyższej Szkoły Logistyki, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.Kapitał ludzki na wagę złota

W dobie niżu demograficznego, coraz bardziej wymagającego kandydata na rynku pracy, dbałość o employer branding nabiera szczególnego znaczenia. Wygrywają te firmy na rynku pracy, które nie tylko wdrażają politykę przyjaznego miejsca pracy, ale również potrafią zakomunikować to całemu otoczeniu.Zmierz się z najlepszymi

Nagroda „Przyjazny Pracodawca TSL” przyznana zostanie w trzech kategoriach, określających wielkość firmy, biorąc pod uwagę liczbę zatrudnionych ogółem: małe firmy (o zatrudnieniu do 50 pracowników), średnie firmy (o zatrudnieniu od 51 - 500 pracowników), duże firmy / korporacje (o zatrudnieniu powyżej 500 pracowników). Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez kapitułę plebiscytu, na podstawie punktowej oceny nadesłanych ankiet. Ta zawiera pytania dotyczące trzech obszarów funkcjonowania firmy w zakresie polityki personalnej: rozwój kadr, wynagrodzenia i motywacja, zarządzanie kadrami.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2015” odbędzie się 4 listopada 2015 r. w Warszawie, podczas bankietu, odbywającego się w ramach III edycji targów TransPoland.

Wynagrodzenia w branży TSL

Merytorycznym zwieńczeniem plebiscytu będzie otwarte seminarium organizowane przez Pracujwlogistyce.pl, poświęcone tematyce wynagrodzeń w branży TSL, które odbędzie się podczas drugiego dnia targów TransPoland. W oparciu o aktualne raporty płacowe i najnowsze trendy HR, eksperci poruszą istotne wątki związane z budowaniem siatki płac, tworzeniem systemów motywacyjnych pozapłacowych, a także outsourcingiem usług HR.

Źródło: Materiał prasowy organizatora

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również